''If you want the rainbow, you have to deal with the rain''
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

25 Aralık 2016 Pazar

Bigbang Seungri'nin Türkiye Ziyareti

Bigbang'i manyaklık derecesinde yakından takip etmeme rağmen bunu ben de bilmiyordum ve çok şaşırdım açıkçası.

bigbang radio star ile ilgili görsel sonucu

Bu hafta Radio Star adlı tv programında çıkan Bigbang birbirinden ilginç konular konuştu aslında.
Taeyang ile sevimsiz sevgilisinin ilişkisinden, başta G-Dragon olmak üzere tüm üyelerin ilişki yaşama tarzları, sevgililerinden özür dileme şekilleri falan...
Top'ın, diğer üyeler duştayken onlara yemek yedirmesi, aralarındaki kavgalar, anlaşmazlıklar ve anlatılmaya değer daha nelerrrr neler...

bigbang radio star ile ilgili görsel sonucu

Konulardan birisi de Seungri'nin daldan dala devamlı farklı iş alanları denediği, iyi kötü çok geniş bir çevresi olduğu, parayı kazandığı kadar çok da kaybettiği ve deneyimli olmadığı alakasız konularda iş yapmaya çalıştığıydı.

Sonra birden G-Dragon söz alıp örnek verdi:
"Geçenerde Seungri birden bana 'Türkiye'ye gidelim' dedi. Aşırı yoğun olduğumuz bi dönemdi ve çok şaşırdım. 'Seungri çok yoğun çalıştığımız bir dönem konserler falan var devamlı, Türkiye'de ne işimiz var?' dedim.
(Bu arada Seungri abuk subuk, alakalı alakasız her iş dalını denediği için herkes yoksa dondurma mı, yoksa kebap işine mi giriyosun falan diye dalga geçiyor^^)
Stadyum yapıcam orda dedi."

Stadyum mu?
Tabii ki herkes alakaya mum dik modunda kahkahalara boğuldu^^

bigbang radio star seungri gdragon ile ilgili görsel sonucu

Sonra Seungri'den gelen açıklama:
"Çinli bir arkadaşım Türkiye'de deniz kenarında resort şeklinde çok büyük bir otel yapıyor. Otelinde stadyum da olmasını istedi ve bana 'Seungri sen yap bu işi' dedi. Ama ben stadyumdan pek anlamadığım için Türkiye'ye gidip arkadaşımı işin ehli insanlarla tanıştırdım."

bigbang radio star ile ilgili görsel sonucu

Aslında ortada çok komik bir mevzu var ama tabi benim kulaklar Türkiye'ye kesildi. Off ne heyecanlandım. İnsan bi foto koyar instagrama falan be Seungri -_-

Türkiye'den bir Seungri geçmiş ama bizim haberimiz yok...

Neyse, program başlı başına aşırı aşırı aşırı komikti. Hatta geçen haftaki Infinity Challenge'dan 10 kat daha çok güldüm. Hem komik hem de çok açık ve samimi sohbetler vardı. İkinci bölümü de haftaya olucak. Radio Star hiiiç izlemem ama Bigbang olunca çevirisini bile bekleyemeden izledim!!

Mutlaka ama mutlaka bu bölümünü izlemenizi tavsiye ederim. Tabii VIP iseniz^^

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder