''If you want the rainbow, you have to deal with the rain''
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

19 Temmuz 2015 Pazar

İzledim: The Producers

Bayram dolayısıyla ara verdiğim habersiz ve anlamsız araya, Kdrama camiasındaki önemli bir dizinin yorumuyla bir son veriyorum.

Karşınızda:
The Porducers

Büyük ümitlerle başladığım bir dizi nasıl böyle büyük bir hüsranla bitti ben de anlamadım, anlayamadım...

Bu diziye tek kelimeyle hayal kırıklığı demek istiyorum.


Dizi, KBS'de eğlence programları departmanında çalışan birkaç kişinin programları çekip yayınlama çabası arasındaki bireysel ilişkilerini anlatıyor.

Bana kalırsa hiçbir şey anlatmıyor. Konu yok, olay akışı/örgüsü yok. Ne desem ne yazsam 
bilemedim.

Image result for the producers gong hyo jin

En sevdiğim aktrislerden birisi olan Gong Hyo Jin, her projesi istisnasız güzel olan Gong Hyo Jin bu dizide sanki It's Ok, That's Love daki kadının aynısıydı. Gong Hyo Jin sanki hep aynı karakteri canlandırıyor gibi bu aralar, sıkıldım ondan.


Related image

Kim Soo Hyun'un burdaki oyunculuğu bence çok gelişmişti. My Love From Another Star'daki donu tutuk adam değildi. Ama malesef karakter var mıydı yok muydu, Soo Hyun olmasaydı da başkası olsaydı ne farkederdi bilemedim. Zira bence çok etkisiz v önemsizdi karakteri.

Fotoya bakıp aldanmayın, bi ilişki-aşk-romantizm söz konusu falan değil.


IU'nun karakteri de oldukça ezik ve etkisizdi. Ama Pretty Man'deki karakterin 180 derece tersi bir karakter canlandırarak oyunculuğunu patlatmış diyebilirim.

Image result for the producers cha tae hyun

Sevdiğim tek karakter, bence asıl başrol olan Cha Tae Hyun oldu. Kendisini daha önce başka bir yerde izlediğimi hatırlamıyorum ve çooook sevdim. Çok doğal. Klasik 'çok yakışıklı' başrollerin dışında ve aşırı sempatik bir adam bence.


Bana göre dizinin tek güzel yanı ve bana olan sürprizi Kim Jong Kook oldu. Sıkı bir Running Man takipçisi olarak her üyeyi ayrı ayrı çok seviyorum. Onu burda görünce bir türlü ısınamadığım, yabancı hissettiğim bir mekanda birden tanıdığım bir dostumla karşılaşmış gibi hissettim ^^

Gerçekten de en sevimli karakter ve sahneler onundu bence.


Dizinin sonunda da ne olduğunu anlamadım. Kim kimle oldu, kim mutlu kim mutsuz... 
En standart Kore dizileri bile minimum 16 bölümde biterken bunun 1 bölümde bitmesine şaşırmıştım. Kendilerini daha fazla rezil etmek istememişler demek ^^

the producers korean drama ile ilgili görsel sonucu

Sen  bu kadar mükemmel adamı al, bir diziye koy sonra o dizi berbat olsun... Bence bu daha zor ve büyük bir başarı. Çünkü bu adamlar bir masada oturup sohbet bile etseler daha güzel olur, daha eğlenceli olur ve tutardı bence, senaryoya ne hacet...

3 yorum:

  1. böyle dev kadro nasıl olduda bu kadar berbat senaryoda yer aldi aklim almiyor ^^ beğenmediğim ama bitirdiğim diziydi bunala bunala :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben de hiç sevmemiştim. o kadar sevmemişim ki hatırlamıyorum bile şuan^^

      Sil

Sen de izledin mi? İzlemedin mi? Peki şimdi izlemeyi düşünüyor musun? Bekliyorum yorumlarını^^